חיפוש
 
 
 
 

profile / פרופיל

 


חברת אלפא גמא צברה ידע וניסיון רב בתיקון פגיעות מקומיות בחלקי מתכת: גלילים, צילינדרים, בוכנות, קולונות, צירים, בתי מיסב, תבניות להזרקת פלסטיק וכו'.

התיקונים מתבצעים ע"י ציפוי מתכתי למילוי באזור הפגוע ואח"כ עיבוד מקומי למידה ולפני השטח המקוריים.

 


 תיקון חריצים בקולונה ע"ג המכונה - ללא פירוק!

מערכת ציפוי ניידת מאפשרת תיקון במקום, ללא חימום ואף ללא צורך בפירוק והרכבה (ובלבד שתהיה גישה לאזור הפגוע).

ניתן להשתמש במגוון מתכות (ניקל קשה,  קובלט, נחושת, כסף, אבץ, קדמיום, זהב ועוד) בהתאם לצורכי הלקוח. תיקון פגיעות בורג בצילינדרים של מכונת דפוס

התהליך עצמו מתבצע כציפוי אלקטרוליטי באמבטיה: מתכת הציפוי מתקשרת באופן מולקולרי למתכת הבסיס, אלא שכאן יוצרים הרטבה רק במקום שהציפוי דרוש. טכניקה זו מאפשרת להתמקד בקטע הפגוע כאשר למעשה אין מגבלה לגודלו של החלק.

השיטה משמשת גם להחזרה למידה המקורית של חלקים שירדו במידה עקב טעויות עיבוד או שחיקה. ציפוי היקפי לתיקון מידה בקוטר של ציר

שימושים נוספים: ציפוי להגנה נגד קורוזיה (ניקל או אבץ) ולשיפור מוליכות חשמלית במגעים ומנתקים וכן ברוטורים של מנועי חשמל (כסף או זהב ורודיום).
מומחיות מיוחדת בתיקון פגיעות בגלילים ,צילינדרים ובוכנות במכונות בתעשיית הדפוס, הנייר, הפלסטיק, וההידראוליקה בארץ ובחו"ל.
 תיקון שחיקה בקוטר פנימי בבית גיר
הציפויים ותהליך התיקון כולו מאושרים ע"י תקן צבאי
 MILSTD 865-D. 
ייעוץ, המלצות והצעות תיקון ינתנו בשמחה וללא תשלום לכל פונה.


 ציפוי כסף לשיפור מוליכות חשמלית

 

הבהרה: 

בכדי למנוע אי הבנות ובעקבות פסיקת בית הדין הארצי לעבודה מיום 7.9.16 (ע"ע 1803-01-13),אנו מבהירים כי איננו מפעל לציפויים, אין ברשותנו (ומעולם לא היו) אמבטיות לציפוי ואיננו מבצעים ציפוי כולל של חלקים, ואף לא מייצרים ו/או מרכיבים חלקים. התיקונים שאנו מבצעים הם על גבי חלקים של הלקוח (ולרוב - באתר של הלקוח). כמו כן, ברשותנו מכשיר לסיבוב צירים (מחרטה, אותה אנו מפעילים לעיתים נדירות), לצורך בצוע תיקונים תוך כדי סיבוב. איננו מבצעים עבודות חריטה (ומעולם לא פרסמנו ולא בצענו עבודות כאלה).